IQ HD Airport Premium R

PIANODISC

PIANODISC – IQ HD Airport Premium R kullanığı Opus7 sistemiyle fark yaratır…

Opus7 bütün elektronik bölümleri piyanonun içine gizlenmiş görünmez piyano çalma sistemidir. Piyanonuza zarar vermeksizin evinizde görünmez bir piyaniste sahip olursunuz.

Tabletiniz veya bilgisayarınız aracılığıyla piyanonuz en sevdiğiniz parçaları sizin için kusursuz çalsın.

PIANODISC - IQ HD Airport Premium R

SilentDrive ve Nota Serbest Bırakma Sistemi piyanonun tuşlarının ve pedallarının dinamik kontrolünü sağlar. Bu patentli teknolojiler, piyano çalma sistemlerinin performansını, her nota ve paralel olmayan düşük volüm kontrolü için daha iyi uygunluluk ve ifade sağlayarak tamamen değiştirmiştir.

Görünmez Sistem: Opus7 bütün elektronik bölümleri piyanonun içinde gizlenmiş görünmez piyano çalma sistemidir. Opus7 kurulurken sizin enstrümanınızın klasik hatlarını ve doğal güzelliği bozulmaz. Müzik Kütüphanesinde klasik müzikten klasik rock’a, Grammy kazananlarından, Billboard’ın en iyi 10 artisti ve en iyi uluslar arası piyano yarışmaları kazananları tarafından kaydedilmiş binlerce esere kadar bütün müzik stillerinden parçalar yer alır.

PIANODISC - IQ HD Airport Premium R

Opus7 mükemmel bir ev eğlence sistemidir ve günümüzdeki hi-fi sistemleri ve ev sinema sistemleriyle uyumludur.

Opus7’nizi açın ve kütüphanelerinizden birini seçin ve saatlerce diski veya CD’yi değiştirmeden müziğin keyfini çıkarın. 40 saatlik PianoDisc müzik kütüphanesi sizin bu tecrübeyi ilk andan itibaren yaşamanızı sağlar, MX3 daha dinleme deneyimi için solo piyano performanslarını gerçek dijital stereo eşliğiyle çalar.

Tabletinizle evinizin herhangi bir noktasından müziğinizi rahatlıkla değiştirebilir ve Opus7’yi kontrol edebilirsiniz.

Kütüphanenizi PianoDisc’in web sitesindeki müziklerle genişletebilir, sevdiğiniz eserleri edinebilirsiniz. Siz internette dolaşırken piyanonuz sizin için çalsın…