KENDİ ÇALAN PİYANOLAR

The Invisible Pianist – Görünmez Piyanist

Hiçbir şey kendi salonunuzda canlı bir piyano performansının zerafeti ve şıklığıyla karşılaştırılamaz. İster iş sonrası rahatlıyor olun, ister bir parti veriyor, ya da evde romantik gecenizin tadını çıkarıyor olun, biz piyanonuzun doğal görünümünü, sesini ya da hissiyatını değiştirmeksizin onu sonsuz ve zahmetsiz bir zevk haline getiriyoruz.

Duvar piyanosu ya da kuyruklu piyano, yeni ya da eski, sizi piyanonuzu görünmez bir teknoloji ile telefonunuza, tabletinize ve ya internetinize bağlayarak kendi çalan bir piyanoya dönüştürebiliriz.

IQ oynatıcı sistemi, sizin seçtiğiniz bir müzik çalar tarafından kontrol edilir. IPod, notebook, PC, Apple bilgisayar veya kendi MP3 çalarınız aracılığıyla IQ’yu nasıl kullanacağınıza karar veriyorsunuz. IQ, PianoDisc’in patentli SilentDrive teknolojisini kullanır. Piyanonuz, fısıltılı yumuşak seviyelerde bile, tam dinamik aralıklarla çalacaktır. IQ ile PianoDisc’ten eksiksiz ve kapsamlı bir müzik kütüphanesi hizmetinizdedir. Sevimli parçaların tadını çıkarın – bunları internette hızlı ve kolay bir şekilde indirin. Veya parçayı doğrudan bir CD’den veya özel PianoVideo DVD’lerinden oynatın. IQ oynatıcı sistemi görünmez. Piyanonunuzda neyin gizli olduğunu kimse göremez. Tüm teknik parçalar cihazın içinde gizlidir. En iyi şey: piyanonun nasıl çalıştırılacağına siz karar verirsiniz: ya bir iPod, seçtiğiniz bir MP3 çalar veya Apple® şirketi tarafından iTunes®’lı bir bilgisayar veya notebook’la..

IQ Intelligent Player System

IQ HD Airport

PIANODISC

Rahatça kanepenizde otururken müziğin keyfini yaşayın.

IQ AirPort ile kanepenizden, bardan veya bir otelde resepsiyon masasından rahatça PianoDisc piyanonuzu kontrol edebilirsiniz.

Paket içeriği:

  • PianoDisc iQ Flex player sistemi

  • Apple AirPort Express – WIFI ses alıcısı

  • Yeni Apple iPad ile!

  • Önceden seçilmiş birkaç PianoDisc müziği (30 PianoCD albüm ve 16 PianoVideo DVD)

Ayrıntılı Bilgi
PIANODISC - IQ HD Airport Premium R

IQ HD Airport Premium R

PIANODISC

PIANODISC – IQ HD Airport Premium R kullanığı Opus7 sistemiyle fark yaratır…

Opus7 bütün elektronik bölümleri piyanonun içine gizlenmiş görünmez piyano çalma sistemidir. Piyanonuza zarar vermeksizin evinizde görünmez bir piyaniste sahip olursunuz.

Tabletiniz veya bilgisayarınız aracılığıyla piyanonuz en sevdiğiniz parçaları sizin için kusursuz çalsın.

Ayrıntılı Bilgi
PIANODISC – IQ HD Sync A Vision MacMini

IQ HD Sync A Vision MacMini

PIANODISC

PianoDisc Kendi çalan piyano sistemi ile piyano dinlemekten daha iyi olan tek şey bir piyanistin piyano çalmasını izlemektir.

Ve bunu en yeni video teknolojisi ile yapabilirsiniz. Sync-A-Vision aşağıda yer alan araçlarla akustik piyanoyu daha önce hiç görmediğiniz veya duymadığınız yerlere götürür:

  • PianoDisc Piyano Çalan Sistem

  • Sync-A-Vision yazılımı

  • Mac Mini bilgisayar

  • HD monitör

Ekranda yer alan sanatçıyı piyanonuzda canlı dinleyebilirsiniz.

Bu müthiş deneyime siz de sahip olabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi