Tasarım Piyano

MODERN PİYANOLAR

Yaklaşık her yüzyılda bir stil devrimi, mimarlık ve tasarımın özünü algılama şeklimizi değiştirerek gelir. Böyle bir devrim daha önce Art Deco tarzın, norm ve şekil biçimi olarak sonsuza dek kabul edilen şeyleri fırtınayla değiştirerek dünyayı ele geçirmesiyle gerçekleşti.

Doğal olarak, modern kuyruklu piyano da yeni avangart güzellik ilkelerinin araştırılmasına bağlı kalamayacak, sınırları zorlayacaktır.

Modern piyanolarımız size mükemmel tasarlanmış enstrümanların zengin dünyasına çağırıyor. Yeniden yorumlanmış klasik şekiller ve özellikler yerlerini 21. Yüzyılın piyanosuna bırakıyor. Detayları ve malzemeleri, modern zamanların tasarım ve müzik dünyasına doğru sizi bir yolculuğa çıkaracak. Modern piyanolarımızı keşfetmenin ve onların eşsiz unsurlarını hayatlarınıza katmanın tam zamanı!

Ayrıntılı Bilgi
Şeffaf Piyanolar

ŞEFFAF PİYANOLAR

Kristal parıltılar eski çağlardan beri insanları büyüler. Çekici şeffaflık, keşif vaadi ile aklımızı çelmektedir. Özel tasarlanmış saatlerde veya dünyanın en hızlı süper otomobillerinde görebileceğiniz açık motor mekanizmaları gibi şeffaf tasarlanmış bir piyanoda, tuşlara vurularak yaratılacak devinim, görsel ve işitsel şölene dönüşür. Şeffaf piyanolarımızın akrilik gövdesi bu şölene tanıklık etmeyi ve dahil olmayı vaad eder.

Modern teknoloji imkânsızı mümkün hale getirdi: tamamen şeffaf malzemeden yapılmış tamamen resonant bir akustik alet. Akrilik özel olarak eritilip takviye edilerek kuyruklu piyanonun gergin demir çerçevesinin muazzam ağırlığına ve tellerin uyguladığı basınca uyumlu hale getirilmiştir. Bazı akrilik cam piyanolarımız, entegre bir LED aydınlatmasına sahiptir. Bu aydınlatma dramatik ve hayranlık uyandıran bir etki yaratmaktadır. Kristal piyano gökkuşağı renklerinde ışıklara sahiptir. Kristal avizeleriniz gibi, şeffaf piyanolarımız da mekânı ışıldayan cennete dönüştürerek, cazibe ve romantizm yaşatıyor.

Ayrıntılı Bilgi
Ekzotik Ahşap Piyanolar

EGZOTİK AHŞAP PİYANOLAR

Ağaçlar, Doğa Ana’nın bize verdiği büyülü hediyelerdir. Kökeni ve keşfi sembolize eder, ayrı bir ruh taşırlar. Dünyanın en büyük sanatı değerli ağaçların özgün tohumundan esinlenmiştir.Egzotik ahşap piyanolarımızı inceleyin. Piyanolarda farklı bir yaklaşım ve ruh hissedeceksiniz. Doğanın ve tasarımın kesişimi…Üzerine usta sanatçıların kattıkları mahir işlemelerle yaratılan muhteşem görsellik… Ağacın görsel ve işitsel muhteşem yeni bir ruha dönüşümü… Bu büyük piyanolar yeni bir piyano sınıfı yaratırlar.

Ayrıntılı Bilgi
Özel Tasarım Piyanolar

ÖZEL TASARIM PİYANOLAR

Modern tasarım piyanolarının üreticileri, piyano yapımının mükemmellik ve tarih geleneğine bağlı kalarak onu geleceğe taşıyan öncü ve yaratıcı vizyonerlerdir. Bu nedenle; dünyanın en önemli markalarının aynı zamanda dünyanın en cesur yenilikçi piyano üreticileri olması şaşırtıcı gelmemeli.Mekanlarını sınırsız hayal gücü ve mükemmel yaratıcılıkla birleştirmek isteyenler için…

Ayrıntılı Bilgi
Beyaz Piyanolar

BEYAZ PİYANOLAR

Beyaz her Yere Yakışır.

Beyaz  Her Yere Yakışır.

Evet;  büyük konser salonlarının, konservatuvarların kuyruklu konser piyanolarını markadan bağımsız olarak geleneksel abanoz / siyah renkte tercih ettikleri doğrudur.

Oturma odalarında ve okulların salonlarında, siyah duvar piyanoları yanında ev ve eşya yerleşim ve rengine uyumlu tipik kahverengi küçük duvar piyanoları tercih edildiği de doğrudur.

Ünlü piyano markalarının kitlesel üretiminin ekonomik sonucu bu tekdüzelik gelenek haline gelmiştir.

Ancak gelenek burada sona erer ve kalitenin yanında renk zevki de işe karışır. Koyu renklerin kasvetinden arınan modern dekorasyon, rahatlatıcı etkisi ile estetik ve güzelliğin simgesi olan beyazı yaşam alanlarına katınca mekanla bütünleşen piyanolar da beyaza bürünmüştür.

Sonsuza kadar saf estetiğin temsilcisi beyaz piyanolar her yere yakışır.

Ayrıntılı Bilgi