GaryPons - SY278R

GARY PONS

Kristal parıltılar eski çağlardan beri insanları büyüler.

Çekici şeffaflık, keşif vaadi ile aklımızı çelmektedir. Özel saatlerin veya dünyanın en hızlı süper otomobillerinin sahip olduğu açık motor mekanizmaları gibi, bir piyano hareketinin karmaşıklığının harika yapısı şeffaf kuyruklu piyanolarımızın akrilik gövdesi vasıtasıyla görülebilir.

Modern teknoloji ile eskiden olanaksız görülen, olanaklı hale geldi. Tamamen şeffaf ve madeni malzemeler kullanılarak yapılmış akustik, rezonansı üst düzeyde olan bir enstrüman ortaya çıktı. Akrilik özel olarak eritilip ve büyük piyanonun gergin demir çerçevesinin muazzam ağırlığını ve gerginliğini desteklemek için takviye edilmiştir. Bazı plastik cam piyanolarımız, entegre bir LED aydınlatmasına sahiptir, görsel bir şölen, dramatik ve ilgi uyandıran etki yaratmaktadır. Kristal piyano gökkuşağı renklerinde ışıklara sahiptir. Avizeleriniz gibi, şeffaf piyanolarımız da sizin mekânınızı ışıldayan bir cennete dönüştürüyor, cazibe ve romantizm yaşatıyor.

Ayrıntılı Bilgi
LUCID Piano

LUCID PİYANO

Lucid Piyanoları, güçlü bir kimliğe sahip ve aynı zamanda kişiselleştirilebilen olağanüstü ürünler tasarlar, çünkü insanlığın çeşitliliği her şeyin ölçüsüdür.

Lucid Piyanolarının, gelenekselliğin ve mükemmel bir şekilde eşleştirilen ortamın sınırlamaları olmaksızın, belirli bir tasarımı vardır; evrimleşmemize eklenen zamansız ve çağdaş bir tarz.

Lucid Piyanoları kısıtlama olmaksızın akıllı evlerin tasarımına, dostça samimi ortamların tasarlanmasına katkıda bulunur. Açık alanlar kendimizi evimizde hissedebileceğimiz hoş yerler olmalı…

Ayrıntılı Bilgi