Piyano

AHŞAP ve EKZOTİK

Ahşabın kokusu ve dokusu birbirini tamamlar. Yaşam ortamınızda ahşap size en yakın, en sıcak ve kullanışlılık duygusu verir. Ve bu duygu gerçektir. İnsan ahşap ile büyülü ürünler yapar. Onu kendisine hediye eder. Ahşap varlık nedenidir, yaşam tarzıdır.

Piyano ahşap bir üründür. Demir ve ahşabın kombinasyonudur. Görünen, sesi yaşatan, gözümüzü, mekanımızı dolduran ahşaptır. Ahşap piyanoya eşssiz görünüm verir, olağanüstü ses katar. Ahşap piyanonun giysisidir. Tasarımın önünü açar. Hayallerimizin sınırını yıkar.

Ekzotik ahşap ürünleri nadir bulunur. Evinize uygun bir ahşapla piyanonuzu giyidiririz. LuxofArt’da, seçkin egzotik ahşap piyanolarının beklentilerinizi aşacağından eminiz, çünkü en özel modelleri sunuyoruz; nefes kesen Fazioli California Walnut, Fazioli Brunei ve Fazioli Malachite. Bu zarif ve görkemli piyanolar iç mekanınızı güzelliğin bulunduğu lüks bir mekana dönüştürür. Alman Steingraeber&Söhne el yapımı piyanoların bazı örnekleri de egzotik ahşaplardan üretilir; A 170 East Indian Rosewood, B 192 Walnut Crotch ve daha fazlası…

FAZIOLI - California Walnut

California Walnut

FAZIOLI

Fazioli California Walnut modeli 100 feet uzunluğundaki ceviz ağaçları kadar zarif ve görkemlidir. Fazioli California Walnut’un çikolata kahvesi ve kül tonlarındaki birleşimi bütün iç mekânlarda göze çarpmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi
FAZIOLI - Brunei

Brunei

FAZIOLI

Fazioli Brunei, Brunei Sultan’ı için kraliyet sarayının şanslı ziyaretçilerini büyülemek ve şaşkına çevirmek için yaptırıldı. Zarif, gösterişli ve görkemli mükemmel bir piyano tasarlandı.

Ayrıntılı Bilgi
FAZIOLI - Malachite

Malachite

FAZIOLI

Crème de la Crème (En iyinin de iyisi), Fazioli Malachite’i gördüğümüzde akla gelen ifadedir. Bu lüks ve klasik kuyruklu piyano, geometrik, sonsuzluk çağrıştıran karmaşık desenlerle süslenmiştir. Desen geleneksel taç yaprakları ve sedef yaprakları ile zenginleştirildi.

Ayrıntılı Bilgi

TAMO

FAZİOLİ

Robert McKay tarafından tasarlanan ve Vancouver, Coal Harbour’daki Lloyd Bruce Home Collections’ın muhteşem konumu için tasarlanan bu özel piyano, değerli bir tamo kaplamadan yapılmıştır. Demir çerçeve, logolar, pedallar ve diğer metal parçaların gümüş rengi ile birleştirilen bu kaplama, projeye özellikle sıcaklık, zarafet ve ışık verir.

Ayrıntılı Bilgi

TELUS

FAZİOLİ

Bu türden bir piyano, Vancouver, Kanada’nın merkezinde yer alan yeni “TELUS” merkezinin lobisi TELUS Garden’ın mimarı Gregory Henriquez tarafından tasarlandı. Mimar, ofis binasının tasarımından ilham aldı. Gregory Henriquez, geleneksel siyahı tercih etmek yerine, geniş plaza gölgeliklerinin dramatik, heykelsi glulam ışınlarını yansıtan doğal bir ahşap kaplama seçti. Piyanoyu destekleyen bacaklar, kulenin tasarımının ayrılmaz bir parçası olan belirgin V-şekilli beton yapısal destekleri taklit eder. Ve TELUS Garden ofisinin ileri teknoloji özelliklerine bir bakışla, kapağın iç paneli yansıtılır ve izleyicilere piyanonun içinin net bir perspektifini sunar.

Ayrıntılı Bilgi

OLIVE

FAZİOLİ

FAZIOLI F183 küçük kuyruklu piyanosu cilalı zeytin  ile kaplanır ve piyanoya rahatlatıcı, doğal tonlar veren sıcak çizgiler oluşur.

Ayrıntılı Bilgi