Beyaz her Yere Yakışır....

Beyaz Piyanolar

“Beyaz Her Yere Yakışır!…”

Dünyanın büyük konser salonlarının kuyruklu konser piyanolarını markadan bağımsız olarak geleneksel abanoz – siyah renkte tercih ettikleri doğrudur. Ancak gelenek burada sona erer ve kalitenin yanında renk zevki de işe karışır.

Oturma odalarında ve okulların salonlarında, siyah duvar piyanoları ile beraber ev ve eşya yerleşim ve rengine uyumlu tipik kahverengi küçük duvar piyanoları tercih edildiği de doğrudur. Bu tekdüzelik ünlü piyano markalarının kitlesel üretiminin ekonomik sonucu oldu.

Ancak aynı zamanda, dekor, estetik ve güzelliğin simgesi olan beyaz piyanolar sonsuza kadar saf estetiği temsil edecektir.

Beyaz piyanolar, görsel ve estetik duyularını alışılmadık, yaratıcı ve dramatik bir biçimde uyararak insanlar üzerinde bir tür büyülü etki yaratmıştır.

Günümüzün çağdaş evleri genellikle sade ve havadar olmaları için tasarlanmıştır. Bazen bir alan için en mantıklı seçim beyaz bir piyanodur.

FAZIOLI - F212

F212

FAZIOLI

F212 performanslar ve eğitim alanlarında kullanıldığı gibi orta boyuttaki konser salonları içinde dünya çapında klasikleşmiş ölçülere sahiptir.
Bas, tiz ve geniş ses aralığı ile yarattığı mükemmel denge, onu kayıt stüdyoları için eşsiz bir uygunlukta kılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi
FAZIOLI-Butterfly

BUTTERFLY

FAZIOLI

Fazioli ile Westbank’in çalışmaları sonucunda ortaya çıkan The Butterfly modeli antik ve prestijli marangozluk gelenekleri ile tanınan İtalya’nın Sacile kentinde üretilmiştir. Fazioli 1981 yılında mühendis ve piyanist Paolo Fazioli tarafından kurulmuştur. Fazioli, piyanoların mükemmelliği garanti eden bir şirket felsefesini izler.

Ayrıntılı Bilgi