Brunei

FAZIOLI

Brunei Sultanı için üretilen Fazoli Brunei modeli, Kraliyet Sarayı’ndaki ziyaretçileri büyülemek, muhteşem görkemi ve zarif lüksü yansıtmak için tasarlandı.

FAZIOLI – Brunei

Fazioli Brunei’nin bir peri masalı sarayına ait olduğu düşünülürse, bunun nedeni doğru olmasıdır. Fazioli Brunei, dünyanın en iyi konser piyanosu olduğu düşünülen F308 modelimizin temelinden yaratılmıştır. 308 cm uzunluğunda olması ve Fazioli tarafından keşfedilen unutulmaz rezonans yaratan dördüncü pedala sahip olması ve çalanların sonsuz çeşitli renk ve dinamik özellikleri elde etmesini sağlar.

FAZIOLI – Brunei

Fazioli Brunei, sekoya (sequoai) inci ve yarı kıymetli taşlarla bezelidir. Tüy desenli sekoya’nın sıcak kahverengi parıltısı, klasik sonsuzluk şeritleri ile karışık girintilerine kadar zengin bir dizaynı vardır. Çiçek şekilleri, tuşelerin yanlarını zarifçe vurgular. Altın tekerlekler ve donanım, Fazioli Brunei kuyruklu piyanosunun kraliyet ihtişamını gözler önüne seriyor.

FAZIOLI – Brunei

Kapağın ortasında, elmas şeklinin içinde hafif yumru ve sedef gibi bir rozet bulunur. Merkezi çevreleyen inci çiçekli sonsuzluk döngüleri çok zariftir.

Brunei II’nin ayak ve pedalları sarı çizgilerle süslendi ve böylece modern bir hava yaratıldı.

FAZIOLI – Brunei

Bu Fazioli piyanonun boyutları, F308 modelinin zamansız sadeliğiyle övgüyle topluyor ve işçiliğin olağanüstü manzarasını ortaya koyuyor. İster kendi sarayınızda olsun ister çarpıcı bir mekan sahnesinde olsun Fazioli Brunei, kraliyet varlığıyla mekanı harekete geçirir.