PianoDisc – IQ Akıllı Oynatıcı Sistemi

PianoDisc’ in devrim yaratan IQ sistemi Iphone, Android cihazlar, MP3 çalarlar ve günümüzün en yeni müzik teknolojisini içeren diğer müzik çalma araçları ile kontrol olanağı sağlar. Piyanoyu çalan PianoDisc’in zarif SilentDriveHD’si ile sistem, fısıltı gibi yumuşak seviyelerde bile güzel, tamamen etkileyici bir piyano performansı sunar.

Kullanımı Kolay

iQ, PianoDisc oynatıcı sisteminin çalıştırılmasını her zamankinden daha kolay hale getirir, çünkü aşina olduğunuz bir şeyden çalıştırabilirsiniz. Normalde yaptığınız gibi ses seviyesini çalmanız, duraklatmanız, durdurmanız veya hatta ayarlamanız yeterlidir ve piyano size hemen yanıt verecektir.

Hemen hemen her müzik çalma cihazının iQ ile çalışacağı gerçeği, piyanonuzu kontrol etmek için her zaman en son müzik çalma donanımını kullanabileceğiniz anlamına gelir.

IQ Intelligent Player System

Akıllı ve Görünmez

IQ, piyano üzerine monte edilmiş görünür elektronikler olmadan, gerçekten görünmez bir sistemin tadını çıkarma esnekliği sunar.

Ev otomasyon sistemleri ve taşınabilir müzik cihazları gibi, araçlarla uyumu da iQ ‘yu ssizin için vazgeçilmez kılar.

Muhteşem Tarzda Eğlenin

İster muhteşem bir eğlence tarzınız olsun, ister daha küçük toplantıları tercih edin, dünyanın en akıllı sistemi ile misafirlerinizi saatlerce eğlendirerek ilgi odağı olacaksınız. Yemek yiyin, onunla dans edin veya herhangi bir fırsat için sağladığı ortamın tadını çıkarın.

En Sevdiğiniz Müzikler çalıyor

IQ ile dünyanın en iyi piyanistlerinin yarattığı piyano performanslarından haz duyacaksınız. Dünyanın en büyük Müzik Kütüphanelerinden biri olan PianoDisc Müzik Kütüphanesinden Klasikten Rock Müziğe kadar her kategoride binlerce şarkı arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm favori eserlerinizi orada bulabilirsiniz.

IQ piyanolarınızı DVD oynatıcılar üzerinden bile çalabilir. Böylece Piyanistleri bir videoda canlı izlemenin, canlı gerçek piyano sesi ile dinlemenin keyfini yaşarsınız. Evinizin rahatlığında gerçek ve özel bir konser sizi bekliyor. Keyfini çıkarın…

IQ Intelligent Player System

Kendi Tarzınızda Eğlenin

İster muhteşem bir tarzda eğlendirirsiniz, ister küçük toplantıları tercih edin, dünyanın en akıllı üreme sistemi, misafirlerinizi saatlerce eğlendirecek ilgi odağı olacaktır. Yemek yiyin, onunla dans edin veya herhangi bir fırsat için sağladığı ortamın tadını çıkarın.

PianoDisc Remote Uygulaması

Piyanonun sesini ve dengesini ayarlayın ve kablosuz olarak eşlik edin.

“Apple, iPod ve iTunes, Apple Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Apple bu tanıtımın bir katılımcısı veya sponsoru değil. ”