F308

FAZIOLI

F308, Fazioli Piyanolarının baş tacıdır. En uzun Fazioli kuyruklu piyanosu olan bu model modern ve büyük kapasiteli konser salonları için tasarlanmıştır. Onun muazzam gücü ve olağanüstü armonik zenginliği, bas bölümünde artan tel uzunluğundan kaynaklanmaktadır.

FAZIOLI – F308

F308, Fazioli tarafından icat edilen dördüncü bir pedala sahiptir ve bu sayede sanatçının ses tonunu değiştirmeden ses seviyesini düşürmesi sağlanır.

Hassas ve hafif tasarımı sayesinde elde minimum gerilme ile dinamik ve çeviklik sağlar. Fazioli piyanoların güçlü rezonansı bulunduğu yeri berrak sesi ile doldurur ve piyanistin yaratıcı vizyonunu destekler.

FAZIOLI – F308

Parlak polyester kaplı Fazioli F308 siyah cilasının klasik halini sürdürmesiyle dikkat çeker. Basit mimari çizgiler ile yaratılan sade ve şık görüntüsü ile F308  her ortamda ilgi odağı olur.

Fazioli F308 en büyük konser mekanlarında rahatlıkla kullanılabilir ve mükemmel performansıyla herkesi etkiler.

FAZIOLI – F308

F308 geniş ses tahtasını güçlendirmek için, kırmızı ladinlerden yapılmış olan, kaburga (rib) olarak bilinen küçük çapraz tahtalar, gövdeye dikey olarak tutturulmuştur. F308 modelinde kaburgalar ses tahtasının alt tarafına yer alır.

FAZIOLI – F308

Klasik piyanoların en iyisi…

Size özel

Ve yalnızca Fazioli