Gold Leaf

FAZIOLI

Klasik Fazioli F228 piyanonun özel hale getirilmiş versiyonudur. Tasarımın sadeliği, Gold Leaf’i (Altın Yaprak) harika ve ideal vitrin olarak sunuyor bize. Işıkların yüzeyden nasıl yansıtıldığına dair birçok varyasyon, göz alıcı canlı duruş Fazioli Gold Leaf piyanoya pırıl pırıl bir altın hazinenin gizemli bir hayatını verir.

FAZIOLI – GOLD LEAF

İnsanlığın yaratılışından beri altının gizemli parıltısını, ölümsüz medeniyetlere ( Mayalar, Mısırlılar, Yunanlılar) sanatsallığı ifade etmiştir. Fazioli altının ifadesine Fazioli Gold Leaf ile değer kattı. Hayat boyu ışık veren Güneş gibi, bu model evinizi aydınlatacaktır.  24 ayar altın yapraklarıyla süslenen klasik Fazioli F228 modeldir. Çizilmeye karşı dayanıklı camsı yüzeyi parlak polyester kaplama ile 24 karat altın rengi ve parlaklığı arttırılmıştır. Tutankamon’u kıskandıracak bir hazine.

FAZIOLI – GOLD LEAF

Fazioli Gold Leaf, konutunuz, yatınız veya mekanınız olan krallığınızın mücevherlerle bezenmiş tacı olacak.

FAZIOLI – GOLD LEAF

Louis XIV, Güneş Kralı, Versailles’ı sanki bir altın aşk mektubu gibi yaptı. Fazioli Gold Leaf kuyruklu piyano ile hazineyi dünyanın herhangi bir yerinde aynı derecede müthiş ve zamansız görürsünüz.

FAZIOLI – GOLD LEAF

Lüks ve mükemmel işçilik birliğinden doğan bu Fazioli, her şeye sahip olanın altın standardını temsil eder – bir eser, müthiş bir hazine ve bir yaratılış aracı…